• Ecommerce

    E-commerce to nic innego jak jeden z odłamów handlu. Przedrostek „e” świadczy o tym, że jest to elektroniczny handel, czyli inaczej sklep internetowy. W sklepie internetowym można sprzedawać dosłownie wszystko.

    Najważniejszym atutem jest fakt, że nie musimy wynajmować lokalu aby zaprezentować produkty, ani zatrudniać pracowników do obsługi Klientów. Wszystkim można niezależnie zarządzać z każdego miejsca na świecie. Obecnie rozwiązania technologiczne pozwalają na integracje z portalem aukcyjnym Allegro, Ebay, a także z hurtowniami. Ta ostatnia jednostka wprowadza niesamowite udogodnienie umożliwiające posiadanie asortymentu w sklepie, nie mając go fizycznie na stanie. Dopiero po złożeniu zamówienia, hurtownia wysyła towar do Sprzedawcy, który dalej realizuje proces wysyłkowy.

    Z racji iż ten odłam jest bardzo szeroki, podjęliśmy decyzję o otwarciu w naszej firmie pododdziału zajmujący się bezpośrednio tworzeniem, projektowaniem, obsługą, reklamą oraz konfiguracją sklepów internetowych: www.konfiguracja-sklepow.pl.

    Tagi: ecommerce, sklep internetowy, hurtownia, integracja, porównywarki cenowe, statystyki, konfiguracja, optymalizacja