• Linki sponsorowane Google Adwords

    Linki sponsorowane to reklamy wyświetlane w wyszukiwarce Google pod nazwą Google Adwords. Reklamy widoczne są zazwyczaj nad wyświetlonymi wynikami jako trzy pierwsze pozycje i po prawej stronie od listy wyników. Możemy wyświetlać reklamy zarówno tekstowe jak i graficzne. Należy pamiętać iż ów linki są jednorazową reklamą, dlatego zalecamy jej stosowanie w przypadku chęci rozreklamowania konkretnej usługi lub produktu w szybki sposób, jednak w żadnym stopniu nie zastapi to pozycjonowania strony internetowej lub sklepu internetowego które jest procesem długotrwałym.

    Aby rozpocząć kampanię linków sponsorowanych należy pierwszorzędnie określić budżet kampanii i ustalić słowa kluczowe pod którymi reklama ma przekierowywać do naszej witryny. Przy każdym kliknięciu potencjalnego zainteresowanego w naszą reklamę i przekierowanie do strony/sklepu, system pobiera określoną stawkę kwotową z ogólnie przyjętego budżetu na kampanię.

    Dla naszych Klientów na cele pierwszej kampanii mamy kupony Google Adwords uprawniające do otrzymania dodatkowo 250zł na kampanię linków sponsorowanych przy pierwszej wpłacie minimum 100zł. Osoby zainteresowane otrzymaniem kuponu prosimy o kontakt.

    Tagi: linki sponsorowane, google adwords, reklama