Plat-Forma CMS

ZAŁÓŻ SWOJĄ STRONĘ W MINUTĘ!

 • FUNKCJONALNOŚĆ

  pełna funkcjonalność
  PLAT – FORMA powstała z myślą o wszystkich tych, którzy nie mają, na co dzień styczności z komputerem bądź nie są tak biegli w jego obsłudze. Dzięki zastosowaniu panelu CMS poruszanie po naszym programie stanie się intuicyjnie proste. Przejrzystość i dokładność to tylko niektóre z jego licznych zalet.
 • WYGLĄD

  niesamowity wygląd
  W ramach usługi udostępniamy do wyboru bezpłatne szablony graficzne strony internetowej. Wychodząc naprzeciw personalizacji wyglądu strony do założeń firmy, zapewniamy możliwość zamówienia indywidualnej szaty graficznej. Zaawansowany manager plików umożliwia swobodne formatowanie poszczególnych podstron.
 • BEZPIECZEŃSTWO

  gwarantowane bezpieczeństwo
  Dajemy Państwu 100% gwarancje bezpieczeństwa. Wszystkie nasze produkty zamieszczone są na specjalnie strzeżonych i monitorowanych serwerach. Codziennie wykonywana kopa bazy danych, umożliwia nam przywrócenie informacji zarówno w przypadku nieprawidłowych modyfikacji jak i błędów.
 • OBSŁUGA

  całodobowa obsługa
  Jesteśmy przeciwni skomplikowanym umowom, dlatego też jedyną formalnością jest elektroniczną akceptacja regulaminu naszych usług. Służymy pomocą całodobowo, zarówno techniczną jak i względem obsługi systemu. Największym atutem współpracy z naszą platformą jest natychmiastowy czas realizacji!