• Migracja PLAT-FORMY na nowe serwery

  Szanowni Państwo, obserwując wzrost zainteresowania Plat-Formą CMS, a także ruchu jaki jest generowany podczas odwiedzin stron opartych o platformę stron internetowych, podjęliśmy decyzję o konieczności przeniesienia systemu na nowy serwer. Operacja ta pozwoli między innymi na jeszcze większy rozwój oprogramowania, a zwielokrotniona moc obliczeniowa procesorów zwiększy możliwości obsługiwanych zapytań do stron internetowych. Nowy serwer zostanie także wyposażony w certyfikowane zabezpieczenia najnowszej generacji.

  Migracja zostanie wykonana w nocy z dnia 1.05.2015 na 2.05.2015. Przez ten okres czasu strony internetowe i panele administracyjne mogą być czasowo niedostępne.

  Oprócz migracji dotychczasowych stron, planowana jest także aktualizacja całej Plat-Formy CMS. System będzie zawierał między innymi takie zmiany jak:
  - usunięcie problemu z paragrafami w edytorze tekstowym
  - modyfikację galerii zdjęć (bardziej intuicyjna obsługa)
  - możliwość podglądu szablonu graficznego przed jego wdrożeniem w USTAWIENIACH PODSTAWOWYCH
  - usprawnienie procesu logowania

  Przywrócimy również możliwość testowania naszego systemu przez okres 7 dni, oraz zwiększymy ilość domyślnych szablonów graficznych.

 • Star-Design na rynku niemieckim

  Wraz z rozwojem firmy i europejskim standardem jakości naszych usług, postanowiliśmy udostępnić zasoby naszej strony internetowej Kontrahentom zza zachodniej granicy Polski. W tym celu powstała niemiecka wersja językowa. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mogli w szerszym zakresie prezentować możliwości naszej firmy. W pierwszym etapie zostały wdrożone cztery najważniejsze zakładki. W kolejnych etapach wersja ta zostanie wzbogacona o BAZĘ WIEDZY oraz BLOGA z przystosowaniem informacji funkcjonującej po niemieckiej części rynku np. terminy dotyczące Impressum.

  Wyrażamy głęboką nadzieję, że zastosowane udogodnienie przyniesie wiele satysfakcji niemieckim przedsiębiorcom przy współpracy z naszą POLSKĄ firmą.

 • Minimalizujemy braki informacji!

  Mamy przyjemność poinformować iż w trosce o komfort naszych Klientów, utworzyliśmy BAZĘ WIEDZY zawierającą zbiór najważniejszych terminów które towarzyszą przy zakładaniu strony, prowadzeniu jej jak i reklamowaniu. Wyrażamy głęboką nadzieję, że wyjaśnienia dotyczące poszczególnych terminów będą dla Państwa czytelne i łatwo przyswajalne. W przypadku gdy pojawią się dodatkowe zapytania, uprzejmie prosimy o kontakt.

 • Pozycjonowanie na miarę 2015 roku – zmiany

  Firma Google ogłosiła spore zmiany w algorytmie Google. Od dnia 21 kwietnia 2015 każda witryna internetowa będzie musiała przejść solidny tzw. test zgodności. Obecnie każdy z nas posiada telefon komórkowy lub smartfona i stara się jak najbardziej wykorzystać wszystkie jego opcje. Idąc z duchem czasu Google postanowiło zaliczyć do testu zgodności przyswajalność strony przez urządzenia mobilne (w tym smartfony jak i tablety). Jeżeli twoja strona nie posiada responsywności, pozycja strony może znacząco spaść.

  ALE musimy pewną rzecz sobie uświadomić. Wyniki wyszukiwania przez urządzenie mobilne korzystają z innych algorytmów niż te gdzie wyszukujemy poprzez komputer. Jeżeli strona nie posiada RWD, pozycja spadnie tylko z wyników wyszukiwania wersji mobilnej!

  Podsumowując, pamiętajmy że strona poprawnie zaprojektowana strona od 21 kwietnia:
  - nie może zawierać błędów programistycznych
  - nie może wymuszać powiększania zawartości
  - elementy strony, w tym menu muszą mieścić się w jednym oknie przeglądania bez konieczności przesuwania
  - nie może posiadać elementów flash (przy czym nie każda animacja to FLASH)

  W tym roku prognozuje się że 51% polaków będzie korzystało głównie z wyszukiwarki mobilnej. Postarajmy się zatem aby i tacy użytkownicy mogli do nas dotrzeć.

  Sprawdź czy Twoja strona otrzyma status MOBILE FRIENDLY