PAKIET NOWA FIRMA

 • MY TEŻ KIEDYŚ ZACZYNALIŚMY…

  … i doskonale znamy trudy i problemy z jakimi muszą się zmierzyć nowe firmy. Zamysł na biznes, lub konkretny produkt to tylko 30% sukcesu. W pozostałych 70% zawiera się reklama firmy, reklama produktu, a także źródła dotarcia do Klienta docelowego. Według niezależnych podmiotów statystycznych, co miesiąc zamykanych jest średnio około 30 tysięcy firm z różnych powodów. Do najczęściej wskazywanych są: wysokie podatki, oraz brak zainteresowania usługami lub produktami.

  ZAINWESTUJ W SWÓJ PROFESJONALIZUM

  W żadnym wypadku młoda firma nie jest w stanie wykazać profesjonalizmu ani portfolio dla pierwszego Klienta – jest to bardzo trudne. To właśnie dlatego powstał pakiet NOWA FIRMA! Pozwala na ukazanie dobrego wizerunku i rzetelnego podejścia do działalności firmy. Im lepsza wizytówka firmy w Internecie, tym większe odczucie wśród Klientów iż firma funkcjonuje na wysokim poziomie.

  KORZYŚCI

  Współpracując z naszą firmą macie Państwo gwarancję profesjonalnej reklamy w Internecie. Zadbamy o każdy detal wizerunkowy firmy. Oferujemy pakiet usług począwszy od zaprojektowania logo, projektu strony, uwarunkowania kolorystycznego i charakterystyki firmy, poprzez wykonanie strony internetowej w oparciu o najnowsze standardy i trendy, a kończywszy na pozycjonowaniu strony czy też kampaniach reklamowych. Zapewniamy komfort współpracy opierając się o zasadę „wszystko w jednej firmie”.

  OBOWIĄZKI

  Przygotowując oferty czy też czasowe promocje, staramy się wprowadzać jak najmniej obowiązków które należą do Klienta. Naszymi Kontrahentami w 98% są firmy, zatem nie możemy sobie pozwolić na obciążanie naszego Partnera dodatkowymi pracami. Ograniczyliśmy tę zasadność do pełnego minimum – czyli do formalności.

  Firma chętna podjąć współpracę dopełnia jedynie obowiązku związanego z podpisaniem umowy.

Więcej pytań? Napisz: biuro@star-design.com.pl