REGULAMIN PAKIETU „NOWA FIRMA”

 1. Pakiet „Nowa Firma” dedykowany jest dla nowych firm zarejestrowanych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej których okres funkcjonowania nie przekracza 3 miesięcy od daty rejestracji działalności.
 2. Oferta obejmuje pakiet usługowy o łącznej wartości 2500zł netto + 23% VAT w którego skład wchodzą następujące elementy:
  1. Indywidualny projekt szaty graficznej
  2. Strona internetowa wykonana w oparciu o projekt graficzny
  3. Pozycjonowanie strony internetowej przez okres roku czasu
  4. Roczna domena oraz hosting
  5. 5 skrzynek emailowych
  6. Logo firmy
  7. 500 sztuk dwustronnych kolorowych wizytówek
  8. Pomoc techniczną i doradztwo marketingowe przez cały okres współpracy
  9. Kupon Google Adwords o wartości 250zł
 3. Realizacja pakietu możliwa jest po ówczesnym kontakcie z Biurem Obsługi Klienta naszej firmy przedstawiając dokument z systemu CEIDG poświadczający okres funkcjonowania działalności
 4. Łączny czas realizacji powyższych usług nie przekracza 10 dni roboczych od momentu podpisania umowy
 5. Oferta obejmuje możliwość płatności ratalnej w cyklu miesięcznym, łącznie nie przekraczającym 12 miesięcy w kwocie 210,42zł netto + 23% VAT przy założeniu wartości pakietu 2500zł netto + 23% VAT.
 6. System ratalny nie wiąże się z koniecznością podpisywania dodatkowej umowy z bankiem czy innym Pożyczkodawcą; cykl ratalny przeprowadzany jest bezpośrednio w naszej firmie i zawiera oprocentowanie w wysokości 1%.
 7. Z niniejszej oferty mogą skorzystać każdego rodzaju działalności, spełniające powyższe wymagania – bez dodatkowych weryfikacji w BIK czy też KRD.
 8. Firma Star-Design zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zlecenia w ów pakiecie, bez podania przyczyny, a także do zmiany treści niniejszego regulaminu w dowolnym czasie.