Okres świąteczny - zmiany

  Wysłany dnia 20 December, 2018 przez Administrator

  Okres świąteczny - zmiany

  Okres świąteczny nie dla wszystkich będzie czasem spokoju i odpoczynku. Nasze plany są dosyć mocne i długo zamierzane, ale dopiero dziś wyciągamy wszystko na światło dzienne i pragniemy o tym Państwa poinformować.

  W terminie 27.12.2018r - 06.01.2019rbędziemy wdrażać całkiem nową centralę naszej infolinii. Zdajemy sobie sprawę, że rok 2018 był trudny jeśli chodzi o wzajemne korzystanie z kontaktu telefonicznego. Otrzymywaliśmy wiele sugestii, próśb oraz propozycji, jednak nikt z nas nie przypuszczał że będziecie Państwo aż tak chętnie korzystać z tego sposobu kontaktu. Obecnie wiemy, że zmiany jakie wprowadzimy pozwolą nam łatwiej i szybciej kontaktować się w obie strony. Centrala i automat zostają tak jak były, jednak poruszanie się będzie szybsze i bardziej intuicyjne. Oddzieliliśmy także kolejkowanie połączeń względem różnych działów. 

  Kolejna zmiana to nowa serwerownia. Szczegółowo analizowaliśmy ruch i intensywność pracy naszych serwerów i rok 2018 był bardzo wyczerpujący w porównaniu do poprzednich lat. Z tej okazji zainwestowaliśmy w nową serwerownie która mieści się w Łodzi. Wszystkie zestawy zostały zaprojektowane tak aby móc obsłużyć 300% więcej ruchów jak w chwili obecnej. Przełoży się to z pewnością na jakość i komfort Państwa pracy jak i naszej. 

  Trzecia zmiana której nie da się niezauważyć to nasza strona internetowa. Ze względu na nowe trendy i całkiem nową odsłona platformy stron internetowych (wkrótce w tym temacie więcej na blogu) przerobiliśmy naszą stronę www. Istotny elementem jest moduł bloga, który będziemy na bieżąco aktualizować. 

  Jak więc widać, prace są bardzo intensywne dlatego też prosimy o wyrozumiałość. Dział techniczny będzie cały czas dla Państwa dostępny, jednak czas odpowiedzi może być nieco wydłużony. Infolinia w tym czasie także nie będzie funkcjonować. Wszystkie prace projektów tworzonych będą wdrożone już na nowe serwery, dlatego zmiany obecnie mogą nie być widoczne. Dla stron funkcjonujących żadnych zmian nie będzie. Strony będą działały nieprzerwalnie a migracja na nowe serwery będzie bezinwazyjna.

  W dniach 7.01.2019r - 9.01.2019r będziemy wykonywać testy migracyjne i bezpieczeństwa. Po poprawnych badaniach przepniemy usługi na nowe źródła. 

  Korzystając z okazji życzymy Państwu spokojnych świąt w rodzinnym gronie, oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej. Niech firmy się rozwijają a zdrowie nie ubywa ! HAPPY NEW YEAR!