O nas

  Star-Design to ekipa ludzi których połączyła miłość do ogólnie pojętego marketingu. Każdy z nas ma niepowtarzalną wartość i umiejętności.

  Każdego dnia z wielką pasją realizujemy coraz to ciekawsze pomysły. Wasze pomysły!Począwszy od prostych stron firmowych, poprzez skomplikowane sklepy internetowe, a kończywszy na kampaniach reklamowych czy pozycjonowaniu.

  Nie jesteśmy zwykła agencją marketingową. Star-Design tworzą ludzie. Jednak nie tylko Ci ludzie po naszej stronie mocy, lecz w dużej mierze to Wy - Drodzy Klienci. To co robimy to nie jest tylko praca. To realizacja Waszych potrzeb i ciągły rozwój tak, aby wszystkim było lepiej. 

  Jednym z przykładów jest nasz flagowy produkt - system CMS Design. Początkowo każdą stronę internetową robiliśmy od podstaw. Powodowało to wiele błędów przy wdrożeniach, a już napewno z czasem zapanował totalny chaos. Wasze sugestie pozwoliły nam na stworzenie oprogramowania dzięki któremy w łatwy sposób możemy zarządzać wszystkimi witrynami. Wprowadzając aktualizację, każdy z naszych Klientów widzi ją u siebie od razu. Obecnie efekt jest taki jaki zamierzaliśmy i skupiamy się na ciągłym, maksymalnym rozwoju, a nie edytowaniu jednorazowo wszystkich witryn. 

  Razem tworzymy Star-Design. Każda sugestia jest mile widziana i każdą rozpatrujemy z ogromnym zaangażowaniem. 

  Idąc tym tokiem możemy wspomnieć o kolejnym dużym projekcie - TASTY DESIGN. Od pewnego czasu otrzymujemy pytania o rozwiązanie informatyczne dla branży gastronomicznej. To spowodowało że zapadła decyzja - robimy! 

  TASTY DESIGN to system za pomocą którego zrobimy stronę internetową dla restauracji. Oprócz treści informacyjnych uzupełniamy także menu. Za jego pomocą klienci restauracji będą mogli zamówić online oraz zapłacić za zamówione dania z dowozem. Na rynku mamy kilka potentatów które zrzeszają lokale gastroniczne, jednak ze względu na opłaty i prowizje, nie każdy lokal chce z takiej usługi korzystać. Zamawiając stronę internetową ma już wszystko w jednym. Bez zbędnych opłat i dodatkowych prowizji. Projekt zakłada oprócz szeregu innych ciekawych funkcjonalności - jeszcze jeden ważny moduł! Funkcja rezerwacji stolika:) Koniec już z problemem dodzwonienia się do restauracji i rezerwacji stolika na romantyczną kolację. Uruchamiasz stronę na telefonie, klikasz i masz rezerwację online. 

  Najwięcej o nas będziemy pisać na BLOGU.  Jednak poznajmy się razem i zapraszamy do współpracy! :)